Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK MG WYJAZDY GRUPOWE  |  kom. +48 501 295 530 | kom. +48 511 729 536​ |  Napisz do nas | RODO   

P 777 O R I E N T A R I U M w łódzkim ogrodzie zoologicznym oraz najdłuższy i najpiękniejszy polski deptak ul. Piotrkowska – ŁÓDŹ 1 dzień

Komunikat o błędzie

 • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w require_once() (linia 8 z /home/bartek/domains/biurobartek.eu/public_html/sites/all/modules/multiupload_filefield_widget/multiupload_filefield_widget.module).
 • Deprecated function: Optional parameter $conditions declared before required parameter $data is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/bartek/domains/biurobartek.eu/public_html/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Optional parameter $item declared before required parameter $complete_form is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/bartek/domains/biurobartek.eu/public_html/includes/bootstrap.inc).
Print Friendly, PDF & Email

KILKA SŁÓW WPROWADZENIA: we Wrocławiu mamy Afrykarium, w Łodzi powstało Orientarium. Inne zwierzęta z innej części świata. Największe egzemplarze zwierząt kilku gatunków w całej Europie oczywiście z tych przebywających w ogrodach zoologicznych. Najnowocześniejszy europejski ogród zoologiczny. Ciekawostki to możliwość oglądania przez szybę kąpiących się słoni. Do tego dobry dojazd z okolic Bielska, obiad w cenie wycieczki. Serdecznie zapraszamy.

Program wycieczki:

6.00 zbiórka w bezpiecznym miejscu wskazanym przez Szkołę lub innego Zamawiającego. Spotkanie z pilotem i wyjazd do Łodzi. Po drodze minimum 1 postój na rozprostowanie nóg i toaletę. 10.00 Łódź / formalności związane ze zgłoszeniem grupy, patrząc na nasze doświadczenia z wrocławskim Afrykarium zakładaliśmy stanie do 2 godzin w kolejce na wejście ale na chwilę obecną nie ma określonych limitów lecz po wizytach naszych grup w czerwcu okazało się, że czas oczekiwania sięga max. 40 minut dlatego czas poprzednio zaplanowany na stanie w kolejkach spożytkujemy na spacer po najpiękniejszym i najdłuższym w Polsce deptaku – ulicy Piotrkowskiej  po wcześniejszym wyjściu z zoo. Pilot z pewnością zaciekawi tam każde dziecko ponieważ nie można na Piotrkowskiej przejść nawet 50 metrów aby nie nawiązać do bogatej historii Łodzi, na poważnie, z nostalgią lub żartobliwie z przymrużeniem oka. Wersja będzie dopasowana do wieku dzieci i młodzieży.

10.30 – 14.30 zwiedzanie najnowszego europejskiego ogrodu zoologicznego z Orientarium i obiadem.

Wspomniane 4,5 godziny przedzielimy godzinną przerwą na odpoczynek i posiłek. W innych warunkach z pewnością namawialibyśmy Państwa na wyposażenie swojego dziecka w kanapki i soczek aby ograniczyć nieco koszty wycieczki lecz tutaj dodatkowe 35 zł smaczny posiłek to dobra inwestycja w samopoczucie zmęczonych, a zatem spragnionych i głodnych dzieci.

/ w zależności od Państwa zamówienia będziemy mieli do wyboru:

Opcja nr 1 - klasyczne drugie danie składające się z porcji mięsa, ziemniaczków lub frytek, surówki lub napoju,

Opcja nr 2 – pizza + napój / rozmiar to ¼ dużej pizzy/,

Opcja nr 3 – panini + napój, oczywiście 1 menu dla całej grupy plus uwzględnienie diet specjalistycznych /

14.30 przejazd do centrum i spacer ul. Piotrkowską, czas na toaletę przed powrotem. 16.30 powrót do autokaru i wyjazd w drogę powrotną. Także w czasie powrotu zatrzymamy się by rozprostować nóżki i skorzystać z toalety.

Planowany powrót do szkoły około godz. 21.00

Galeria: 
W koszcie ujęto: 

przejazd AUTOKAREM lub BUSEM o podwyższonym standardzie dobranym do wielkości grupy, opiekę pilota na całej trasie wycieczki, ubezpieczenie NNW, parkingi, podatek VAT, opłaty drogowe, bilety wstępów ujęte w ofercie, dodatkowych przewodników w zwiedzanych obiektach, posiłek / do wyboru 1 z 3 opcji dla całej grupy/

Koszt wycieczki jest uzależniony od wielkości grupy, poniżej przedziały ilościowe obowiązujące od 1 sierpnia 2022.

Na każde pełne 10 dzieci płatne przysługuje 1 osoba opieki ze 100% rabatem:

 • 18-20 osób płatnych + 1-2 os. opieki 100% rabatu
 • 21-29 osób płatnych + 2 os. opieki 100% rabatu
 • 30-39 osób płatnych + 3 os. opieki 100% rabatu
 • 40-53 osoby płatne + 4-5 osób opieki 100% rabatu
 • 54-64 osoby płatne + 5-6 osób opieki 100% rabatu

W celu poznania aktualnego kosztu wycieczki prosimy o tel. 501 295 530, 33/8227093 lub mail: biuro@biurobartek.eu

Oczywiście dalej obsługujemy grupy mniejsze od 18 i większe od 64 osób płatnych, wykonujemy dla nich indywidualne kalkulacje cenowe.

Dopłaty: TFG – 2 zł/os, TFP – 2 zł/os

 

Szanowni Państwo

Ze względu na obecną sytuację społeczno-gospodarczą kraju i zmieniające się koszty poszczególnych składowych każdej imprezy turystycznej nie jesteśmy w stanie podawać na stronach internetowych czy w katalogach cen danej wycieczki na najbliższy rok. Ponadto cena paliwa i wszystkich usług przewozowych tak mocno wzrosła, że zostaliśmy zmuszeni również do zweryfikowania wielkości i ilości przedziałów ilościowych w danej grupie, które mają bezpośredni wpływ na wielkość ceny usługi turystycznej.

Tym samym od 1.08.2022 w imprezach turystycznych organizowanych dla dzieci / wycieczki szkolne, kolonie, obozy, zielone szkoły / będą obowiązywać następujące przedziały ilościowe:

Wycieczki dla dzieci

 • 18-20 osób płatnych - koszt ..... + 1-2 osoby opieki 100% rabatu
 • 21-29 osób płatnych - koszt ..... + 2 osoby opieki 100% rabatu
 • 30-39 osób płatnych - koszt ..... + 3 osoby opieki 100% rabatu
 • 40-53 osoby płatne - koszt ..... + 4-5 osób opieki 100% rabatu
 • 54-63 osoby płatne - koszt ..... + 5-6 osób opieki 100% rabatu

Wycieczki dla dorosłych

 • 18-22 osób płatnych - koszt .....
 • 23-29 osób płatnych - koszt .....
 • 30-39 osób płatnych - koszt .....
 • 40-58 osoby płatne - koszt .....
 • 59-69 osoby płatne - koszt .....

Oczywiście - Biuro w dalszym ciągu będzie przyjmowało zlecenia na grupy mniejsze od 18 osób i większe od 63 osób - jednak dla tych grup będzie wykonywana indywidualna kalkulacja.

Podsumowanie: aby uniknąć nieporozumień związanych z różnymi cenami w katalogach z poprzednich lat oraz na naszych stronach www prosimy po wybraniu interesującej Państwa wycieczki o kontakt z biurem / telefoniczny lub mailowy /. Tego samego dnia otrzymacie Państwo - aktualną na dzień złożenia zapytania - cenę wycieczki.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności ale nie jesteśmy w stanie czasem 2 razy w danym miesiącu zmieniać ceny 300 ofert a każdą z nich w 5 przedziałach cenowych.

Partnerzy