Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK MG WYJAZDY GRUPOWE  |  kom. +48 501 295 530 | kom. +48 511 729 536​ |  Napisz do nas | RODO   

Promocje i nowosci

Szanowni Państwo

Ze względu na obecną sytuację społeczno-gospodarczą kraju i zmieniające się koszty poszczególnych składowych każdej imprezy turystycznej nie jesteśmy w stanie podawać na stronach internetowych czy w katalogach cen danej wycieczki aktualnej na cały najbliższy rok. Ponadto cena paliwa i wszystkich usług przewozowych tak mocno wzrosła, że zostaliśmy zmuszeni również do zweryfikowania wielkości i ilości przedziałów ilościowych w danej grupie, które mają bezpośredni wpływ na wielkość ceny usługi turystycznej. Specyfikacja nowych grup znajduje się bezpośrednio pod każdą z ofert turystycznych. Aby uniknąć nieporozumień związanych z różnymi cenami w katalogach z poprzednich lat oraz na naszych stronach www prosimy po wybraniu interesującej Państwa wycieczki o kontakt z biurem / telefoniczny lub mailowy /. Tego samego dnia otrzymacie Państwo - aktualną na dzień złożenia zapytania - cenę wycieczki.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności ale nie jesteśmy w stanie czasem 2 razy w danym miesiącu zmieniać ceny 300 ofert a każdą z nich w 5 przedziałach cenowych.

Niespodzianki, zapowiedzi, życie biura i najnowsze atrakcje

Print Friendly, PDF & Email

PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM

Szanowni Państwo / Rodzice / Nauczyciele

Z logiem umieszczonym powyżej spotkała się już część z Was w czasie wakacji podczas letniego wypoczynku. Jak zapewne wiecie można tym bonem płacić za różnego rodzaju usługi i atrakcje turystyczne dla dzieci. W naszym biurze możecie Państwo zapłacić tym bonem za wycieczkę szkolną swojego dziecka. Poniżej przedstawię kilka podstawowych informacji dla tych, którzy jeszcze nie zetknęli się z BONEM, którzy mniej więcej wiedzą, czym on jest ale za bardzo nie wiedzą jak z niego skorzystać.

AKTUALNE KONKURSY

W dniach 21-23.09.2022 w ramach wycieczki szkolnej do Wrocławia klasa IV d z LO im M.Kopernika w Bielsku-Białej wzięła udział w naszym konkursie fotograficznym " Wrocław w obiektywie". Nie mieliśmy problemu z ustaleniem zwycięzcy ponieważ zgłosiła się ze swoimi pracami tylko 1 uczestniczka - tym samym wygrała nagrodę główną - album fotograficzny. Niniejszym ogłaszamy, że wygrała Oliwia Kowalska przesyłając nam 58 swoich zdjęć.

Gratulujemy i pozdrawiamy serdecznie

Hotele**** dla dzieci ?

Hotele**** dla dzieci ?

Obecnie kwaterujemy grupy szkolne w hotelach *** na wycieczkach szkolnych w miarę możliwości na kierunkach: Warszawy, Wrocławia, Gniezna, Torunia, Krakowa w Pieniny, Góry Stołowe i do Zakopanego, w miarę swoich możliwości - kwaterujemy dzieci i młodzież w czasie wycieczek szkolnych w hotelach znacznie przewyższających obiekty noclegowe przewidziane do zakwaterowania grup szkolnych.

UWAGA – zakwaterowanie w takim hotelu w czasie wycieczki szkolnej nie wiąże się ze wzrostem cen wycieczki.

Ruszył FACEBOOK Bartka MG

Szanowni Państwo

Dla tych wszystkich, którzy są bardziej przyzwyczajeni do sięgania po wszelkiego rodzaju nowości ze świata, z różnych dziedzin poprzez FB, uruchomiliśmy Facebook abyście nie musieli zmieniać swoich upodobań. Jest spore prawdopodobieństwo, że właśnie tu a nie na naszej stronie głównej będą szybciej edytowane nasze nowości, zapowiedzi i wszelkiego rodzaju ciekawostki z zakresu turystyki. Serdecznie zapraszamy...

Zrealizujemy każdy twój pomysł

Szanowni Państwo

Nie mamy manii wielkości, 300 ofert, w tym 41 wersji 1 dniowej wycieczki do Krakowa, imprezy w kraju i zagranicą, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, ale...

Tak zdajemy sobie sprawę, że nie mamy w ofercie dosłownie wszystkiego, dlatego jeżeli w naszych katalogach i na naszej stronie nie znajdziecie tego co Was interesuje, zadzwońcie, napiszcie a my postaramy się to ubrać w ramy organizacyjne i przygotować dla Państwa zupełnie nową ofertę.

Partnerzy