Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK MG WYJAZDY GRUPOWE  |  kom. +48 501 295 530 | kom. +48 511 729 536​ |  Napisz do nas | RODO   

Przeczytaj zanim zamówisz

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w require_once() (linia 8 z /home/bartek/domains/biurobartek.eu/public_html/sites/all/modules/multiupload_filefield_widget/multiupload_filefield_widget.module).
  • Deprecated function: Optional parameter $conditions declared before required parameter $data is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/bartek/domains/biurobartek.eu/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $item declared before required parameter $complete_form is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/bartek/domains/biurobartek.eu/public_html/includes/bootstrap.inc).
Print Friendly, PDF & Email

Jesteśmy jedynym biurem podróży w Polsce, które w cenniku podstawowym ujmuje grupy już od 13 osób, a górna granica cennika podstawowego to 90 os.

Uwaga 85% ofert firm turystycznych zaczyna się swoje cenniki od 45 os, zaledwie kilka % od 20-30 osób, czasem dochodzą do 50/54 – a w  BARTKU ciągle do 90 osób

Najbardziej rozpoznawalni po 26 latach istnienia jesteśmy w promieniu 50 km od Bielska, ale uwaga już od lat mamy klientów z całej Polski zWrocławia, Otwocka, Krakowa, Sandomierza, Gliwic, Łodzi i Warszawy. Piszcie do nas lub dzwońcie a my przerobimy każdą z naszych ofert i podstawimy bus, autokar lub 5 autokarów pod każdą wskazaną przez Was szkołę. Obecnie w naszych barwach firmowych jeżdżą już: RENAULT DCI 140 - 9 os, MERCEDES SPRINTER 519 CDI - 24 os, SCANIA IRIZAR - 53 os, oraz 3 Setry:  SETRA - 53 os, SETRA - 60 os. oraz SETRA - 63 os.

Nie boimy się wyzwań i obsługujemy wszystkie dzieci także ze szkół integracyjnych, przykładem mogą być nasze podróże z dziećmi z Integracyjnej Szkoły Podstawowej nr 6 w Bielsku-Białej, jednorazowo zabieraliśmy nawet 180 maluchów, które wraz z Bartkiem odwiedziły już: Częstochowę, Kraków, Wisłę i Ustroń a ostatnio Wrocław i ogród zoologiczny w czeskiej Ostrawie.

Wszystkie programy są szczegółowo opisane, do każdego programu i wielkości grupy jest podana konkretna cena, W naszej ofercie na stronie internetowej czy w katalogu nie zobaczycie zrębów programu i uwagi, że jeżeli jesteś zainteresowany to macie zadzwonić a my dopiero wtedy skalkulujemy dla Was ofertę... ale jeżeli już proponujemy wycieczkę do Krakowa to w 40-stu wersjach...sprawdźcie sami.

Serdecznie zapraszam do współpracy.
Józef Jonkowski

Partnerzy