Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK MG WYJAZDY GRUPOWE  |  kom. +48 501 295 530 | kom. +48 511 729 536​ |  Napisz do nas | RODO   

WN 007. KIELCE - Góry ŚWIĘTOKRZYSKIE 2017 - 1 dzień / Centrum N A U K I LEONADO da VINCI w Chęcinach, zamek królewski i podzamcze w Chęcinach

Komunikat o błędzie

 • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w require_once() (linia 8 z /home/bartek/domains/biurobartek.eu/public_html/sites/all/modules/multiupload_filefield_widget/multiupload_filefield_widget.module).
 • Deprecated function: Optional parameter $conditions declared before required parameter $data is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/bartek/domains/biurobartek.eu/public_html/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Optional parameter $item declared before required parameter $complete_form is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/bartek/domains/biurobartek.eu/public_html/includes/bootstrap.inc).
Print Friendly, PDF & Email

7.00 wyjazd ze szkoły /z rejonu Bielska-Białej/, przejazd do Chęcin koło Kielc. Centrum Nauki Leonado da Vinci, wystawa oznacza koniec dawnego oprowadzania przez przewodników muzealnych , oznacza również koniec „szurania” po wiekowych parkietach filcowymi kapciami – za dużymi o 3-4 rozmiary – tutaj multimedializm zachęca młodego człowieka do samodzielnego myślenia, do samodzielnego zgłębiania wiedzy. Wejdź do serca, zobacz płuca palacza, zmierz potęgę swego skoku, skontroluj refleks i koncentrację. Wystawa: „Człowiek niezwykła maszyna” kosztowała ponad 3,5 mln złotych. Przedstawiono na niej 5 czynności życiowych człowieka: oddychanie, funkcjonowanie układu krwionośnego, reakcje na bodźce, utrzymanie postawy pionowej ciała oraz odżywianie.

Przejazd autokarem na Podzamcze do zamku królewskiego w Chęcinach /po rewitalizacji/. Zwiedzanie zamku z przewodnikiem obejmuje: zamek, lochy, skarbiec, wejście na dwie wieże, przymierzanie elementów zbroi rycerskich, zakuwanie w dyby, pokazy strzelania z armaty, hakownic i piszczela /dla grup powyżej 30 osób!!!/, wystawę broni drzewcowej i wystawę galerii zdjęć zamku. Czas wolny na zjedzenie II śniadania we własnym zakresie lub obiad za dodatkową opłatą 25 zł/os - zupa pomidorowa, filet z kurczaka, surówka ziemniaczki, kompot/. Wyjazd do szkoły około godz. 15.00, powrót do Bielska na godz. 19.00

Galeria: 
W koszcie ujęto: 

przejazd autokarem lub busem o podwyższonym standardzie dobranym do wielkości grupy, opiekę pilota na całej trasie wycieczki, ubezpieczenie NNW, parkingi, podatek VAT, opłaty drogowe, bilety wstępów ujęte w ofercie, dodatkowych przewodników w zwiedzanych obiektach, 1 osoba opieki gratis na każde 10 osób płatnych.

 

Szanowni Państwo

Ze względu na obecną sytuację społeczno-gospodarczą kraju i zmieniające się koszty poszczególnych składowych każdej imprezy turystycznej nie jesteśmy w stanie podawać na stronach internetowych czy w katalogach cen danej wycieczki na najbliższy rok. Ponadto cena paliwa i wszystkich usług przewozowych tak mocno wzrosła, że zostaliśmy zmuszeni również do zweryfikowania wielkości i ilości przedziałów ilościowych w danej grupie, które mają bezpośredni wpływ na wielkość ceny usługi turystycznej.

Tym samym od 1.08.2022 w imprezach turystycznych organizowanych dla dzieci / wycieczki szkolne, kolonie, obozy, zielone szkoły / będą obowiązywać następujące przedziały ilościowe:

Wycieczki dla dzieci

 • 18-20 osób płatnych - koszt ..... + 1-2 osoby opieki 100% rabatu
 • 21-29 osób płatnych - koszt ..... + 2 osoby opieki 100% rabatu
 • 30-39 osób płatnych - koszt ..... + 3 osoby opieki 100% rabatu
 • 40-53 osoby płatne - koszt ..... + 4-5 osób opieki 100% rabatu
 • 54-63 osoby płatne - koszt ..... + 5-6 osób opieki 100% rabatu

Wycieczki dla dorosłych

 • 18-22 osób płatnych - koszt .....
 • 23-29 osób płatnych - koszt .....
 • 30-39 osób płatnych - koszt .....
 • 40-58 osoby płatne - koszt .....
 • 59-69 osoby płatne - koszt .....

Oczywiście - Biuro w dalszym ciągu będzie przyjmowało zlecenia na grupy mniejsze od 18 osób i większe od 63 osób - jednak dla tych grup będzie wykonywana indywidualna kalkulacja.

Podsumowanie: aby uniknąć nieporozumień związanych z różnymi cenami w katalogach z poprzednich lat oraz na naszych stronach www prosimy po wybraniu interesującej Państwa wycieczki o kontakt z biurem / telefoniczny lub mailowy /. Tego samego dnia otrzymacie Państwo - aktualną na dzień złożenia zapytania - cenę wycieczki.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności ale nie jesteśmy w stanie czasem 2 razy w danym miesiącu zmieniać ceny 300 ofert a każdą z nich w 5 przedziałach cenowych.

Partnerzy