Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK MG WYJAZDY GRUPOWE  |  kom. +48 501 295 530 | kom. +48 511 729 536​ |  Napisz do nas | RODO   

WN006. Góry Świętokrzyskie 1 dzień / Zespół Jaskiń w Kadzielni, Energetyczne CENTRUM NAUKI – kielecka wersja „Kopernika”

Print Friendly, PDF & Email

...pokażemy Wam kieleckie jakiego nie znacie, to 6 oferta z serii „Wiedza i Nauka” oferta dedykowana dla klas starszych szkół podstawowych oraz gimnazjum.

7.00 wyjazd ze szkoły /z rejonu Bielska-Białej/, przejazd do Kielc. Energetyczne Centrum Nauki – zwiedzamy wystawę:  „Energia” około 90 minut. Jednorazowo do Sali ekspozycyjnej wchodzi 60 osób. Wejście odbywa się co 2 godziny w dostępnych w danym dniu turach zwiedzania. Bilet na Wystawę obejmuje: korzystanie z urządzeń ekspozycji ECN, wizytę w Kinie 3Dprzeprowadzanie doświadczeń w Laboratorium Generator Mocy. Każdy Zwiedzający dowolnie dysponuje czasem przeznaczonym na zwiedzanie. Następnie przejeżdżamy do Kadzielni, dzielnicy Kielc gdzie w starych kamieniołomach po założeniu na głowę kasku w grupach 12-sto osobowych co 10 minut będziemy wchodzić do zespołu jaskiń. Szczególnie dla dzieci i młodzieży jaskinie w Kadzielni są ciekawszą, bardziej atrakcyjną  alternatywą jaskini Raj. Czas wolny na zjedzenie II śniadania we własnym zakresie lub obiad za dodatkową opłatą 25 zł/os - zupa pomidorowa, filet z kurczaka, surówka ziemniaczki, kompot/. Wyjazd do szkoły około godz. 15.00, powrót do Bielska na godz. 19.00

Galeria: 
W koszcie ujęto: 

przejazd autokarem lub busem o podwyższonym standardzie dobranym do wielkości grupy, opiekę pilota na całej trasie wycieczki, ubezpieczenie NNW, parkingi, podatek VAT, opłaty drogowe, bilety wstępów ujęte w ofercie, dodatkowych przewodników w zwiedzanych obiektach, 1 osoba opieki gratis na każde 10 osób płatnych.

 

Szanowni Państwo

Ze względu na obecną sytuację społeczno-gospodarczą kraju i zmieniające się koszty poszczególnych składowych każdej imprezy turystycznej nie jesteśmy w stanie podawać na stronach internetowych czy w katalogach cen danej wycieczki na najbliższy rok. Ponadto cena paliwa i wszystkich usług przewozowych tak mocno wzrosła, że zostaliśmy zmuszeni również do zweryfikowania wielkości i ilości przedziałów ilościowych w danej grupie, które mają bezpośredni wpływ na wielkość ceny usługi turystycznej.

Tym samym od 1.08.2022 w imprezach turystycznych organizowanych dla dzieci / wycieczki szkolne, kolonie, obozy, zielone szkoły / będą obowiązywać następujące przedziały ilościowe:

Wycieczki dla dzieci

  • 18-20 osób płatnych - koszt ..... + 1-2 osoby opieki 100% rabatu
  • 21-29 osób płatnych - koszt ..... + 2 osoby opieki 100% rabatu
  • 30-39 osób płatnych - koszt ..... + 3 osoby opieki 100% rabatu
  • 40-53 osoby płatne - koszt ..... + 4-5 osób opieki 100% rabatu
  • 54-63 osoby płatne - koszt ..... + 5-6 osób opieki 100% rabatu

Wycieczki dla dorosłych

  • 18-22 osób płatnych - koszt .....
  • 23-29 osób płatnych - koszt .....
  • 30-39 osób płatnych - koszt .....
  • 40-58 osoby płatne - koszt .....
  • 59-69 osoby płatne - koszt .....

Oczywiście - Biuro w dalszym ciągu będzie przyjmowało zlecenia na grupy mniejsze od 18 osób i większe od 63 osób - jednak dla tych grup będzie wykonywana indywidualna kalkulacja.

Podsumowanie: aby uniknąć nieporozumień związanych z różnymi cenami w katalogach z poprzednich lat oraz na naszych stronach www prosimy po wybraniu interesującej Państwa wycieczki o kontakt z biurem / telefoniczny lub mailowy /. Tego samego dnia otrzymacie Państwo - aktualną na dzień złożenia zapytania - cenę wycieczki.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności ale nie jesteśmy w stanie czasem 2 razy w danym miesiącu zmieniać ceny 300 ofert a każdą z nich w 5 przedziałach cenowych.

Partnerzy