Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK MG WYJAZDY GRUPOWE  |  kom. +48 501 295 530 | kom. +48 511 729 536​ |  Napisz do nas | RODO   

P 32. Rabka 1 dzień Rabkoland - Park Rozrywki

Print Friendly, PDF & Email

8.00 wyjazd ze szkoły /z rejonu Bielska-Białej/ Rabka - po przyjeździe na miejsce  i formalnościach związanych z wejściem grupy, pilot przeprowadzi instruktaż na temat rozpoznawania dostępności poszczególnych atrakcji ze względu na wiek i wzrost uczestników wycieczki. Od tego momentu zaczynamy wspaniałą zabawę w Parku Rozrywki. Każde z dzieci może dowolną ilość razy korzystać z dowolnego urządzenia, jednak „pojemność” ilościowa i czasowa tychże urządzeń ogranicza je. Wychowawcy w oparciu o własną wiedzę i stan faktyczny oraz natężenie ruchu zwiedzających czy też stan pogody, dopasowują program zabawy dla uczestników. Przez 2,5 godziny dzieci mogą skorzystać z takich atrakcji jak: Karuzele: „Can can”, „Music Expres”, „Balerina”, „Wenecka”, „Księga Dżungli”, „Samoloty” /hydrauliczna/, „Smoki i konie”, i inne, Kolejki górskiej, Toru samochodowego, Ześlizgu, Kolejki torowej, Domu śmiechu, Domu z piernika, Krowy do skakania, Basenu z łódkami, Ruraparku /zadaszony/, Pałacu strachów, Odwróconego domu, Domu rekordów i osobliwości, Muzeum Orderu Uśmiechu...Następnie, po zakończonej zabawie, przejeżdżamy autokarem do Skansenu Maszyn Parowych w Chabówce, gdzie z przewodnikiem zwiedzamy całą ekspozycję. Powrót do szkoły około godz.17.00

Galeria: 
W koszcie ujęto: 

przejazd autokarem lub busem o podwyższonym standardzie dobranym do wielkości grupy, opiekę pilota na całej trasie wycieczki, ubezpieczenie NWW, parkingi, podatek VAT, opłaty drogowe, bilety wstępów ujęte w ofercie, dodatkowych przewodników w zwiedzanych obiektach

 

Szanowni Państwo

Ze względu na obecną sytuację społeczno-gospodarczą kraju i zmieniające się koszty poszczególnych składowych każdej imprezy turystycznej nie jesteśmy w stanie podawać na stronach internetowych czy w katalogach cen danej wycieczki na najbliższy rok. Ponadto cena paliwa i wszystkich usług przewozowych tak mocno wzrosła, że zostaliśmy zmuszeni również do zweryfikowania wielkości i ilości przedziałów ilościowych w danej grupie, które mają bezpośredni wpływ na wielkość ceny usługi turystycznej.

Tym samym od 1.08.2022 w imprezach turystycznych organizowanych dla dzieci / wycieczki szkolne, kolonie, obozy, zielone szkoły / będą obowiązywać następujące przedziały ilościowe:

Wycieczki dla dzieci

  • 18-20 osób płatnych - koszt ..... + 1-2 osoby opieki 100% rabatu
  • 21-29 osób płatnych - koszt ..... + 2 osoby opieki 100% rabatu
  • 30-39 osób płatnych - koszt ..... + 3 osoby opieki 100% rabatu
  • 40-53 osoby płatne - koszt ..... + 4-5 osób opieki 100% rabatu
  • 54-63 osoby płatne - koszt ..... + 5-6 osób opieki 100% rabatu

Wycieczki dla dorosłych

  • 18-22 osób płatnych - koszt .....
  • 23-29 osób płatnych - koszt .....
  • 30-39 osób płatnych - koszt .....
  • 40-58 osoby płatne - koszt .....
  • 59-69 osoby płatne - koszt .....

Oczywiście - Biuro w dalszym ciągu będzie przyjmowało zlecenia na grupy mniejsze od 18 osób i większe od 63 osób - jednak dla tych grup będzie wykonywana indywidualna kalkulacja.

Podsumowanie: aby uniknąć nieporozumień związanych z różnymi cenami w katalogach z poprzednich lat oraz na naszych stronach www prosimy po wybraniu interesującej Państwa wycieczki o kontakt z biurem / telefoniczny lub mailowy /. Tego samego dnia otrzymacie Państwo - aktualną na dzień złożenia zapytania - cenę wycieczki.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności ale nie jesteśmy w stanie czasem 2 razy w danym miesiącu zmieniać ceny 300 ofert a każdą z nich w 5 przedziałach cenowych.

Partnerzy