Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK MG WYJAZDY GRUPOWE  |  kom. +48 501 295 530 | kom. +48 511 729 536​ |  Napisz do nas | RODO   

P 31.1 ZATOR – ZATORLAND 1 dzień, kraina zabaw dla dzieci

Print Friendly, PDF & Email

PROGRAM: 8.00 zbiórka, spotkanie z pilotem i wyjazd ze szkoły /z rejonu Bielska-Białej / 9.00 Zator / uwaga przed rozpoczęciem wspaniałej przygody jaką jest pobyt w Zatorlandzie należy zastanowić się co chcecie pokazać swoim Podopiecznym oraz wybrać konkretny pakiet dostosowany do ich wieku i możliwości poznawczych i budżetu, poniższy opis pomoże Wam w tym wyborze. Jeżeli mielibyście jednak jakieś wątpliwości to proszę dzwonić zawsze chętnie pomożemy – 501 295 530.

Zatorland dzisiaj nie przypomina tego sprzed 10 lat. Ogromny teren i mnogość atrakcji sprawia, że nikt nie powinien się tutaj nudzić. Do Państwa dyspozycji są 4 parki tematyczne: Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii, Park Owadów i Lunapark Aby nieco ułatwić Państwu wybór Organizatorzy Parku opracowali dla Was 3 Pakiety, które różnią się zawartością, stopniem atrakcyjności oraz ceną:

PAKIET ZŁOTY OBEJMUJE: Wstęp do 1 wybranego parku tematycznego bez przewodnika, Seans w kinie 5D Extreme lub zwiedzanie domu do góry nogami, Możliwość wielokrotnego skorzystania z atrakcji znajdujących się na terenie lunaparku – kolejki, karuzele, trampoliny itp. (z wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monet i żetonów, np. automatyczne bujaki, strzelnica itp.)

PAKIET PREMIUM OBEJMUJE: Wstęp do Parku Ruchomych Dinozaurów, Wstęp do Parku Owadów, wstęp do Parku Mitologii, Seans w kinie 5D Extreme, Zwiedzanie domu do góry nogami, Możliwość wielokrotnego skorzystania z atrakcji znajdujących się na terenie lunaparku – kolejki, karuzele, trampoliny itp. (z wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monet i żetonów, np. automatyczne bujaki, strzelnica itp.)

PAKIET PREMIUM PLUS OBEJMUJE: Wstęp do Parku Ruchomych Dinozaurów, Wstęp do Parku Owadów, wstęp do Parku Mitologii, Seans w kinie 5D Extreme, Zwiedzanie domu do góry nogami, Możliwość wielokrotnego skorzystania z atrakcji znajdujących się na terenie 34 lunaparku – kolejki, karuzele, trampoliny itp. (z wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monet i żetonów, np. automatyczne bujaki, strzelnica itp.), 8 Zestawów obiadowych do wyboru, szczegóły i menu pod tel. 501 295 530

PARK RUCHOMYCH DINOZAURÓW - To największy tego typu park w Europie Środkowej. Znajduje się na gęsto zalesionym terenie, przez który wiedzie ścieżka edukacyjna prezentująca dawne życie dinozaurów. Pośród drzew spostrzec można przeszło 100 różnych dinozaurów, większość z nich to eksponaty ożywione. Wśród nich można zobaczyć ogromne roślinożerne Zauropody, przerażającego T-Rexa czy też tegoroczny hit – największego na świecie ruchomego dinozaura – Argentynozaura, mającego ponad 35 metrów długości! Większość z nich porusza się i wydaje dźwięki, dlatego przechadzka po naszej ścieżce edukacyjnej sprawia, że zwiedzający czują się przeniesieni w odległą przeszłość ! Ścieżka edukacyjna z dinozaurami to jeszcze nie wszystkie atrakcje jakie przewidzieliśmy. Przy jej końcu znajduje się Muzeum Szkieletów i Skamieniałości, w którym prezentujemy kolekcję skamieniałych zwierząt. Można zobaczyć również elementy szkieletów dinozaurów. Na terenie Muzeum, w strefie dydaktycznej udostępniamy sale do samodzielnego przeprowadzenia zajęć przez nauczycieli. Warsztaty Młodego Paleontologa to zajęcia prowadzone przez naszych ekspertów. W trakcie tych zajęć uczestnicy przy pomocy specjalistycznych narzędzi odkrywają szkielety dinozaurów ukryte w masie gipsowej.

PARK OWADÓW: To wyjątkowe miejsce, w którym zwiedzający spotkać może owady ludzkich rozmiarów ! Dla zwiedzających przygotowaliśmy ścieżkę edukacyjną, a na niej 16 gigantycznych eksponatów, min.: konik polny, biedronka, mrówka, jelonek rogacz, larwa motyla, modliszka, skorpion, stonka, żuk rohatyniec, mucha, skorek. Zupełną nowością tego sezonu jest ruchomy karaluch! Ekspozycja insektów wzbogacona jest również o wystawę wypreparowanych owadów, pochodzących z różnych zakątków naszego globu, np. z Tajlandii, Maroka, Rosji i wielu innych. W gablotach znaleźć można m.in. pająki, motyle, chrząszcze, cykady. Na terenie parku znajduje się też strefa dydaktyczna (ławki i stoły) dla nauczycieli chcących zrealizować zajęcia z biologii.

PARK MITOLOGII: ulokowany w dużej części na wodzie to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie można z bliska poznać greckich bogów, herosów, bohaterów i mityczne stworzenia. Pięknie odwzorowane i nawiązujące do starożytnych posągów figury są znakomitym tłem do narracji o dawnym helleńskim świecie opiewanym w pieśniach i literaturze. To tutaj zapewnicie sobie wspaniały relaks dla ciała i umysłu. Na pewno zachwyci Was sceneria starożytnej Grecji i jej wspaniałych bohaterów.

Na WIOSNĘ 70% dzieci na wycieczkach SZKOLNYCH zakwaterowaliśmy w HOTELACH**/***

Zobaczycie ich wszystkich z Zeusem i Ateną na czele podczas rejsu tramwajem wodnym. To tutaj obejrzycie tańczące fontanny. Na zakończenie antycznych przygód zapraszamy do parku linowego.

LUNAPARK: To miejsce, w którym zmęczeni przygodą poznawania i nauki mali odkrywcy mogą się zrelaksować i dobrze bawić, korzystając z: kina 5D Extreme, symulatora 3D Bonanza, karuzeli „słonie”, diabelskiego młyna, karuzeli wiedeńskiej i łańcuchowej, basenu z łódkami, loterii, salonu gier, zjeżdżalni, trampolin, dmuchańców i wielu innych. Miłośnikom mocniejszych wrażeń polecamy szczególnie przejażdżkę dinocoasterem, a o całkowity zawrót głowy przyprawi wszystkich pobyt w domku do góry nogami. Wyjazd do Bielska w zależności od wybranego pakietu, warunków pogodowych około 14.00. Planowany powrót do szkoły około 15.00.

W koszcie ujęto: 

przejazd autokarem lub busem o podwyższonym standardzie dobranym do wielkości grupy, opiekę pilota na całej trasie wycieczki, ubezpieczenie NWW, parkingi, podatek VAT, opłaty drogowe, bilety wstępów ujęte w ofercie / odpowiednie do wybranego pakietu /, dodatkowych przewodników w zwiedzanych obiektach.

Koszt wycieczki przy wyborze PAKIETU PREMIUM: do powyższych cen i przedziału ilościowego Państwa grupy należy dodać 7 zł/os Koszt wycieczki przy wyborze PAKIETU PREMIUM PLUS: do powyższych cen i przedziału ilościowego Państwa grupy należy dodać 22 zł/os – proszę pamiętać, że ten PAKIET zawiera również cenę posiłku

 

Szanowni Państwo

Ze względu na obecną sytuację społeczno-gospodarczą kraju i zmieniające się koszty poszczególnych składowych każdej imprezy turystycznej nie jesteśmy w stanie podawać na stronach internetowych czy w katalogach cen danej wycieczki na najbliższy rok. Ponadto cena paliwa i wszystkich usług przewozowych tak mocno wzrosła, że zostaliśmy zmuszeni również do zweryfikowania wielkości i ilości przedziałów ilościowych w danej grupie, które mają bezpośredni wpływ na wielkość ceny usługi turystycznej.

Tym samym od 1.08.2022 w imprezach turystycznych organizowanych dla dzieci / wycieczki szkolne, kolonie, obozy, zielone szkoły / będą obowiązywać następujące przedziały ilościowe:

Wycieczki dla dzieci

  • 18-20 osób płatnych - koszt ..... + 1-2 osoby opieki 100% rabatu
  • 21-29 osób płatnych - koszt ..... + 2 osoby opieki 100% rabatu
  • 30-39 osób płatnych - koszt ..... + 3 osoby opieki 100% rabatu
  • 40-53 osoby płatne - koszt ..... + 4-5 osób opieki 100% rabatu
  • 54-63 osoby płatne - koszt ..... + 5-6 osób opieki 100% rabatu

Wycieczki dla dorosłych

  • 18-22 osób płatnych - koszt .....
  • 23-29 osób płatnych - koszt .....
  • 30-39 osób płatnych - koszt .....
  • 40-58 osoby płatne - koszt .....
  • 59-69 osoby płatne - koszt .....

Oczywiście - Biuro w dalszym ciągu będzie przyjmowało zlecenia na grupy mniejsze od 18 osób i większe od 63 osób - jednak dla tych grup będzie wykonywana indywidualna kalkulacja.

Podsumowanie: aby uniknąć nieporozumień związanych z różnymi cenami w katalogach z poprzednich lat oraz na naszych stronach www prosimy po wybraniu interesującej Państwa wycieczki o kontakt z biurem / telefoniczny lub mailowy /. Tego samego dnia otrzymacie Państwo - aktualną na dzień złożenia zapytania - cenę wycieczki.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności ale nie jesteśmy w stanie czasem 2 razy w danym miesiącu zmieniać ceny 300 ofert a każdą z nich w 5 przedziałach cenowych.

Partnerzy