Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK MG WYJAZDY GRUPOWE  |  kom. +48 501 295 530 | kom. +48 511 729 536​ |  Napisz do nas | RODO   

P 2.1 MOSZNA 1 dzień / „Szkoła magii i czarodziejstwa” oraz „Dotyk historii” ale tylko dla odważnych../ a wszystko to w dysnejowskim zamku o 100 wieżach.

Print Friendly, PDF & Email

8.00 wyjazd ze szkoły /z rejonu Bielska-Białej/, przejazd do Mosznej – po drodze krótki postój . Około 11.00 spotkanie z animatorami , podział na grupy i rozpoczynamy bajkowe zwiedzanie z programem animacyjnym:

Zwiedzanie w Szkole magii i czarodziejstwa - Zapraszamy wszystkich chętnych adeptów magii, oraz wszystkich fanów książek J.K. Rowling na zwiedzanie Polskiej Szkoły Magii i Czarodziejstwa na Zamku w Mosznej. Za pomocą naszej Tiary Przydziału odnajdziesz swój dom oraz nowych przyjaciół! Podczas tego zwiedzania każdy z uczestników otrzyma specjalną szatę członkowskiej w której nastąpi ciąg dalszy magicznej przygody. Na zwiedzających czeka wiele ciekawych atrakcji, między innymi spotkanie z postaciami znanymi ze świata czarodziejów, spektakularne lekcje eliksirów, czy pokaz walki rycerskiej. Czas zajęć 120 minut, minimalna ilość uczestników 35.

Proponowane świadczenia prowadzone przez wyspecjalizowanych animatorów:
✓ Oprowadzenie po zamku z przewodnikiem – czarodziejem, ✓ Gadająca tiara przydziału przydzielająca uczniów do poszczególnych domów – w zależności od ich predyspozycji i cech charakteru, ✓ Przywdzianie szaty członkowskiej jednego z czterech domów
✓ Nauka kaligrafii – podpisanie się pismem czarodziejów na pamiątkowym glejcie, ✓ Możliwość walki na bezpieczne bronie
✓ Lekcje eliksirów

Zwiedzanie zamku - Dotyk historii -  Podczas tego zwiedzania, chcemy oddać klimat czasów, w których pałac przeżywał swój rozkwit. W historycznych wnętrzach, w zainscenizowany sposób zaaranżujemy dawne życie - walki rycerskie, rzemiosło, rozrywki dam dworu. Chcemy by odwiedzający poczuli klimat który panował w pałacu w czasach jego świetności i poczuli się jak prawdziwi rycerze przymierzając zbroję. Niepowtarzalną atmosferę stworzą stroje które będą mogli przyodziać uczestnicy. Będą również liczne rekwizyty: miecze, topory, kolczugi ale również przedmioty użytku codziennego z tamtego okresu, a niepokornych czeka zakucie w dyby! Naszym celem jest odtworzenie przeszłości by historia nabrała barw i stała się fascynującym przeżyciem. Ożywiamy martwą przeszłość i pozwalamy naszym zwiedzającym na obcowanie z takimi samymi emocjami i doznaniami, jakie przeżywali nasi przodkowie. W ten sposób to co chcemy przekazać o historii pałacu na długo pozostanie w głowach zwiedzających. Czas zajęć 120 minut, minimalna ilość uczestników  to 35 dzieci. Proponowane świadczenia prowadzone przez wyspecjalizowanych animatorów: ✓ Oprowadzenie po zamku ze szlachcicem – przewodnikiem, ✓ Przebieralnia strojów szlacheckich z możliwością zrobienia pamiątkowego zdjęcia, ✓ Nauka kaligrafii – podpisanie się pismem gotyckim na pamiątkowym glejcie, ✓ Możliwość walki na bezpieczne bronie, ✓ Strzelanie z łuku do tarczy (w razie niepogody atrakcja może zostać pominięta) Około 13,00 koniec zajęć, chwila czasu wolnego, od kwietnia do października w cenie wycieczki jest spacer po ogrodach 14.00 wyjazd do Bielska-Białej, powrót do szkoły około godz. 17.00-18.00

Galeria: 
W koszcie ujęto: 

przejazd autokarem o podwyższonym standardzie dobranym do wielkości grupy, opiekę pilota na całej trasie wycieczki, ubezpieczenie NNW, parkingi, podatek VAT, opłaty drogowe, bilety wstępów ujęte w ofercie, dodatkowych przewodników i animatorów w zwiedzanych obiektach.

 

Szanowni Państwo

Ze względu na obecną sytuację społeczno-gospodarczą kraju i zmieniające się koszty poszczególnych składowych każdej imprezy turystycznej nie jesteśmy w stanie podawać na stronach internetowych czy w katalogach cen danej wycieczki na najbliższy rok. Ponadto cena paliwa i wszystkich usług przewozowych tak mocno wzrosła, że zostaliśmy zmuszeni również do zweryfikowania wielkości i ilości przedziałów ilościowych w danej grupie, które mają bezpośredni wpływ na wielkość ceny usługi turystycznej.

Tym samym od 1.08.2022 w imprezach turystycznych organizowanych dla dzieci / wycieczki szkolne, kolonie, obozy, zielone szkoły / będą obowiązywać następujące przedziały ilościowe:

Wycieczki dla dzieci

  • 18-20 osób płatnych - koszt ..... + 1-2 osoby opieki 100% rabatu
  • 21-29 osób płatnych - koszt ..... + 2 osoby opieki 100% rabatu
  • 30-39 osób płatnych - koszt ..... + 3 osoby opieki 100% rabatu
  • 40-53 osoby płatne - koszt ..... + 4-5 osób opieki 100% rabatu
  • 54-63 osoby płatne - koszt ..... + 5-6 osób opieki 100% rabatu

Wycieczki dla dorosłych

  • 18-22 osób płatnych - koszt .....
  • 23-29 osób płatnych - koszt .....
  • 30-39 osób płatnych - koszt .....
  • 40-58 osoby płatne - koszt .....
  • 59-69 osoby płatne - koszt .....

Oczywiście - Biuro w dalszym ciągu będzie przyjmowało zlecenia na grupy mniejsze od 18 osób i większe od 63 osób - jednak dla tych grup będzie wykonywana indywidualna kalkulacja.

Podsumowanie: aby uniknąć nieporozumień związanych z różnymi cenami w katalogach z poprzednich lat oraz na naszych stronach www prosimy po wybraniu interesującej Państwa wycieczki o kontakt z biurem / telefoniczny lub mailowy /. Tego samego dnia otrzymacie Państwo - aktualną na dzień złożenia zapytania - cenę wycieczki.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności ale nie jesteśmy w stanie czasem 2 razy w danym miesiącu zmieniać ceny 300 ofert a każdą z nich w 5 przedziałach cenowych.

Partnerzy