Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK MG WYJAZDY GRUPOWE  |  kom. +48 501 295 530 | kom. +48 511 729 536​ |  Napisz do nas | RODO   

T 15. UKRAINA 3 dni - LWÓW i PRZEMYŚL / szukamy śladów polskości na wschodzie

Print Friendly, PDF & Email

Wspomnimy nie tylko „Lwowskie ale także Przemyskie ORLĘTA”

To w Przemyślu w listopadzie 1918 roku walczyli: późniejszy Hubal, ppłk. Władysław Sikorski późniejszy Naczelny Wódz Polskich Sił Zbrojnych oraz wtedy jeszcze młody chłopak – licealista jeden z Orląt Przemyskich a 1 września 1939 roku już lekarz na Westerplatte….

I dzień:

6.00 zbiórka, spotkanie z pilotem i wyjazd /kalkulacje dotyczą szkół z rejonu Bielska-Białej, dla grup spoza tego rejonu wykonujemy indywidualne kalkulacje dojazdu autokaru, OBSŁUGUJEMY GRUPY Z CAŁEGO KRAJU/ przejazd do Tarnowa, miasta pomijanego w podróżach po kraju, wraz z przewodnikiem miejskim zobaczymy niesamowite mauzoleum gen. Józefa Bema w parku strzeleckim, następnie spacer na stare miasto i przejazd do Przemyśla. Spotkanie z przewodnikiem miejskim z którym zobaczymy: zamek, jeden z fortów twierdzy przemyskiej i stare miasto. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

II dzień:

6.30 śniadanie, 7.00 wyjazd w kierunku granicy / tak wczesny wyjazd jest podyktowany brakiem możliwości oszacowania długości postoju na granicy i chęcią rozpoczęcia zwiedzania Lwowa od godz. 10/11.00, Lwów  spotkanie z miejscowym przewodnikiem z którym rozpoczniemy zwiedzanie Starego Miasta od: Rynku z jego słynnymi kamienicami, m.in. Czarną, Cerkiew Przemienienia Pańskiego, Katedra Ormiańska, która stanowi jedną z bardziej egzotycznych budowli we Lwowie, Kościół Dominikanów, Cerkiew Uspieńska, Katedra Łacińska wraz z wspaniałą Kaplicą Boimów, Prospekt Swobody (dawne Wały Hetmańskie), Plac Mickiewicza, Teatr Opery i Baletu,

Cerkiew św. Jury. Czas wolny na Rynku zakup pamiątek i zdjęcia. Następnie wejście na Kopiec Unii Lubelskiej, skąd roztacza się wspaniała panorama miasta. Około 18.00 przejazd do hotelu, 19.00 zakwaterowanie obiadokolacja i nocleg.

III dzień:

8.00 śniadanie, 9.00 wykwaterowanie z hotelu 9.30 spotkanie z miejscowym przewodnikiem i dalsze zwiedzanie Lwowa, w jego ramach zobaczymy: Cmentarz Łyczakowski, Cmentarz Orląt Lwowskich, pomnik I. Fedorowa, chwila czasu na zakup pamiątek i zdjęcia 13.30 wyjazd w kierunku granicy. Planowany powrót do Bielska około 24.00

W koszcie ujęto: 

przejazd autokarem lub busem o podwyższonym standardzie dobranym do wielkości grupy, opiekę pilota na całej trasie wycieczki, opiekę przewodnika lokalnego we Lwowie x 2 dni, ubezpieczenie: NNW, KL zagranicą, Bagaż, podatek VAT, parkingi, opłaty drogowe w kraju i zagranicą, zakwaterowanie: 1 nocleg po polskiej stronie w rejonie Przemyśla, hotel **/*** pokoje 2/3/4 osobowe z łazienkami, 1 nocleg w rejonie Lwowa, hotel** pokoje 2/3/4 osobowe z łazienkami. Wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje.

Dopłaty: Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszt biletów wstępu koszt około 60 zł. Dopłata do pokoju 1 osobowego 90 zł/noc. Do przekroczenia granicy jest niezbędny aktualny jeszcze przez 6 miesięcy od daty przekroczenia granicy paszport, uwaga nie dowód osobisty.

*w/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia/dostępności w danym dniu zwiedzanych obiektów. **dla mniejszych grup przeprowadzimy indywidualne kalkulacje.

 

Szanowni Państwo

Ze względu na obecną sytuację społeczno-gospodarczą kraju i zmieniające się koszty poszczególnych składowych każdej imprezy turystycznej nie jesteśmy w stanie podawać na stronach internetowych czy w katalogach cen danej wycieczki na najbliższy rok. Ponadto cena paliwa i wszystkich usług przewozowych tak mocno wzrosła, że zostaliśmy zmuszeni również do zweryfikowania wielkości i ilości przedziałów ilościowych w danej grupie, które mają bezpośredni wpływ na wielkość ceny usługi turystycznej.

Tym samym od 1.08.2022 w imprezach turystycznych organizowanych dla dzieci / wycieczki szkolne, kolonie, obozy, zielone szkoły / będą obowiązywać następujące przedziały ilościowe:

Wycieczki dla dzieci

  • 18-20 osób płatnych - koszt ..... + 1-2 osoby opieki 100% rabatu
  • 21-29 osób płatnych - koszt ..... + 2 osoby opieki 100% rabatu
  • 30-39 osób płatnych - koszt ..... + 3 osoby opieki 100% rabatu
  • 40-53 osoby płatne - koszt ..... + 4-5 osób opieki 100% rabatu
  • 54-63 osoby płatne - koszt ..... + 5-6 osób opieki 100% rabatu

Wycieczki dla dorosłych

  • 18-22 osób płatnych - koszt .....
  • 23-29 osób płatnych - koszt .....
  • 30-39 osób płatnych - koszt .....
  • 40-58 osoby płatne - koszt .....
  • 59-69 osoby płatne - koszt .....

Oczywiście - Biuro w dalszym ciągu będzie przyjmowało zlecenia na grupy mniejsze od 18 osób i większe od 63 osób - jednak dla tych grup będzie wykonywana indywidualna kalkulacja.

Podsumowanie: aby uniknąć nieporozumień związanych z różnymi cenami w katalogach z poprzednich lat oraz na naszych stronach www prosimy po wybraniu interesującej Państwa wycieczki o kontakt z biurem / telefoniczny lub mailowy /. Tego samego dnia otrzymacie Państwo - aktualną na dzień złożenia zapytania - cenę wycieczki.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności ale nie jesteśmy w stanie czasem 2 razy w danym miesiącu zmieniać ceny 300 ofert a każdą z nich w 5 przedziałach cenowych.

Partnerzy