Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK MG WYJAZDY GRUPOWE  |  kom. +48 501 295 530 | kom. +48 511 729 536​ |  Napisz do nas | RODO   

T14. Węgry 3 dni - Budapeszt, Eger, baseny termalne i wieczór węgierski

Print Friendly, PDF & Email

I dzień: 6.00 wyjazd ze szkoły /z rejonu Bielska-Białej/ Eger - spacer z pilotem po zabytkowej części miasta: Bazylika, Minaret ( 200 HUF ), Kościół Minorytów. Następnie wizyta w jednej z okolicznych winnic i winiarni a wieczorem uroczysta obiadokolacja przy węgierskiej muzyce na żywo połączona z degustacją wina. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

II dzień: śniadanie. Przejazd w rejon Egerszalok, Mezokovezd  możliwość kąpieli w basenach termalnych / 1500-2150 /. Po południu powrót do hotelu,  obiadokolacja i nocleg.

III dzień: wykwaterowanie, śniadanie. Przejazd do Budapesztu - zwiedzanie stolicy Węgier rozpoczniemy od Wzgórza Zamkowego z Bramą Wiedeńską, Zamkiem Królewskim i wartą honorową przy Pałacu Prezydenckim /z zewnątrz/. Na Starym mieście zwiedzimy: neogotycki Kościół św. Macieja /1400 HUF/, Basztę Rybacką /600 HUF/ chwila czasu wolnego na kawę, zakup pamiątek. Powrót do szkoły około godz. 22.00

Galeria: 
W koszcie ujęto: 

przejazd autokarem lub busem o podwyższonym standardzie dobranym do wielkości grupy, opiekę pilota - przewodnika na całej trasie wycieczki, ubezpieczenie NNW/KL/Bagaż, parkingi, podatek VAT, opłaty drogowe, wyżywienie / 1 obiadokolacja, 2 śniadania, 1 uroczysta kolacja z degustacją wina/, 2 noclegi hotel** /pokoje 2/3 os. z łazienkami /.

Dopłaty: /./ Bilety wstępów ok. 4.800 HUF, /./ pokój 1 - osobowy – 90 zł/os./ 1 noc

 

Szanowni Państwo

Ze względu na obecną sytuację społeczno-gospodarczą kraju i zmieniające się koszty poszczególnych składowych każdej imprezy turystycznej nie jesteśmy w stanie podawać na stronach internetowych czy w katalogach cen danej wycieczki na najbliższy rok. Ponadto cena paliwa i wszystkich usług przewozowych tak mocno wzrosła, że zostaliśmy zmuszeni również do zweryfikowania wielkości i ilości przedziałów ilościowych w danej grupie, które mają bezpośredni wpływ na wielkość ceny usługi turystycznej.

Tym samym od 1.08.2022 w imprezach turystycznych organizowanych dla dzieci / wycieczki szkolne, kolonie, obozy, zielone szkoły / będą obowiązywać następujące przedziały ilościowe:

Wycieczki dla dzieci

  • 18-20 osób płatnych - koszt ..... + 1-2 osoby opieki 100% rabatu
  • 21-29 osób płatnych - koszt ..... + 2 osoby opieki 100% rabatu
  • 30-39 osób płatnych - koszt ..... + 3 osoby opieki 100% rabatu
  • 40-53 osoby płatne - koszt ..... + 4-5 osób opieki 100% rabatu
  • 54-63 osoby płatne - koszt ..... + 5-6 osób opieki 100% rabatu

Wycieczki dla dorosłych

  • 18-22 osób płatnych - koszt .....
  • 23-29 osób płatnych - koszt .....
  • 30-39 osób płatnych - koszt .....
  • 40-58 osoby płatne - koszt .....
  • 59-69 osoby płatne - koszt .....

Oczywiście - Biuro w dalszym ciągu będzie przyjmowało zlecenia na grupy mniejsze od 18 osób i większe od 63 osób - jednak dla tych grup będzie wykonywana indywidualna kalkulacja.

Podsumowanie: aby uniknąć nieporozumień związanych z różnymi cenami w katalogach z poprzednich lat oraz na naszych stronach www prosimy po wybraniu interesującej Państwa wycieczki o kontakt z biurem / telefoniczny lub mailowy /. Tego samego dnia otrzymacie Państwo - aktualną na dzień złożenia zapytania - cenę wycieczki.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności ale nie jesteśmy w stanie czasem 2 razy w danym miesiącu zmieniać ceny 300 ofert a każdą z nich w 5 przedziałach cenowych.

Partnerzy