Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK MG WYJAZDY GRUPOWE  |  kom. +48 501 295 530 | kom. +48 511 729 536​ |  Napisz do nas | RODO   

K17. Kraków, Bochnia 2 dni - Kopalnia Soli I integracja w Centrum Konferencyjnym w Borku

Szanowni Państwo

Ze względu na obecną sytuację społeczno-gospodarczą kraju i zmieniające się koszty poszczególnych składowych każdej imprezy turystycznej nie jesteśmy w stanie podawać na stronach internetowych czy w katalogach cen danej wycieczki aktualnej na cały najbliższy rok. Ponadto cena paliwa i wszystkich usług przewozowych tak mocno wzrosła, że zostaliśmy zmuszeni również do zweryfikowania wielkości i ilości przedziałów ilościowych w danej grupie, które mają bezpośredni wpływ na wielkość ceny usługi turystycznej. Specyfikacja nowych grup znajduje się bezpośrednio pod każdą z ofert turystycznych. Aby uniknąć nieporozumień związanych z różnymi cenami w katalogach z poprzednich lat oraz na naszych stronach www prosimy po wybraniu interesującej Państwa wycieczki o kontakt z biurem / telefoniczny lub mailowy /. Tego samego dnia otrzymacie Państwo - aktualną na dzień złożenia zapytania - cenę wycieczki.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności ale nie jesteśmy w stanie czasem 2 razy w danym miesiącu zmieniać ceny 300 ofert a każdą z nich w 5 przedziałach cenowych.

Print Friendly, PDF & Email

I dzień: 9.00 wyjazd ze szkoły /z rejonu Bielska-Białej/ Kalwaria Zebrzydowska - w ramach przystanku zwiedzanie klasztoru . Przejazd do  Bochni – zwiedzanie kopalni soli trasą turystyczną, wzbogaconą o podziemną przeprawę promową – najnowszą atrakcję w kopalni, wyjazd na powierzchnię i przejazd do Borku. Centrum Kongresowe  Borek, to wymarzone miejsce na czynne spędzenie czasu, także dla dorosłych. Pod okiem instruktorów uczestnicy biorą udział w szeregu gier , zabaw i konkurencji zręcznościowych. Zawody kończy wręczenie nagród i wyróżnień a później zapraszamy na uroczystą kolację w formie grilla. Nocleg w zależności od terminu zamówienia /w obiekcie hotelowym albo w bardzo wygodnych domkach/

II dzień: wykwaterowanie, śniadanie. Przejazd do Krakowa - rejs statkiem po Wiśle i zwiedzanie miasta od strony rzeki, wejście na Wawel /Krypta Srebrnych Dzwonów/ i przepiękna ekspozycja podziemna Wawel Zaginiony, następnie przejście na Kazimierz -  dawną żydowską dzielnicę Krakowa, czas wolny  na Rynku Starego Miasta. Powrót do szkoły około godz.19.00 

W koszcie ujęto: 

przejazd autokarem lub busem o podwyższonym standardzie dobranym do wielkości grupy, opiekę pilota na całej trasie wycieczki, ubezpieczenie NWW, parkingi, podatek VAT, opłaty drogowe, bilety wstępów ujęte w ofercie, dodatkowych przewodników w zwiedzanych obiektach, wyżywienie /1 śniadanie, 1 kolacja w formie grilla/, 1 nocleg obiekt hotelowy pok. 4 os. plus domki 4-6 os w Borku  lub hotel* w Bochni pok 2,3,4 os z łazienkami.

Dopłaty : Dodatkowe lub inne bilety wstępów związane z ewentualną zmianą programu imprezy turystycznej, pokój 1 os – 90 zł/os/noc     

 

Szanowni Państwo

Ze względu na obecną sytuację społeczno-gospodarczą kraju i zmieniające się koszty poszczególnych składowych każdej imprezy turystycznej nie jesteśmy w stanie podawać na stronach internetowych czy w katalogach cen danej wycieczki na najbliższy rok. Ponadto cena paliwa i wszystkich usług przewozowych tak mocno wzrosła, że zostaliśmy zmuszeni również do zweryfikowania wielkości i ilości przedziałów ilościowych w danej grupie, które mają bezpośredni wpływ na wielkość ceny usługi turystycznej.

Tym samym od 1.08.2022 w imprezach turystycznych organizowanych dla dzieci / wycieczki szkolne, kolonie, obozy, zielone szkoły / będą obowiązywać następujące przedziały ilościowe:

Wycieczki dla dzieci

  • 18-20 osób płatnych - koszt ..... + 1-2 osoby opieki 100% rabatu
  • 21-29 osób płatnych - koszt ..... + 2 osoby opieki 100% rabatu
  • 30-39 osób płatnych - koszt ..... + 3 osoby opieki 100% rabatu
  • 40-53 osoby płatne - koszt ..... + 4-5 osób opieki 100% rabatu
  • 54-63 osoby płatne - koszt ..... + 5-6 osób opieki 100% rabatu

Wycieczki dla dorosłych

  • 18-22 osób płatnych - koszt .....
  • 23-29 osób płatnych - koszt .....
  • 30-39 osób płatnych - koszt .....
  • 40-58 osoby płatne - koszt .....
  • 59-69 osoby płatne - koszt .....

Oczywiście - Biuro w dalszym ciągu będzie przyjmowało zlecenia na grupy mniejsze od 18 osób i większe od 63 osób - jednak dla tych grup będzie wykonywana indywidualna kalkulacja.

Podsumowanie: aby uniknąć nieporozumień związanych z różnymi cenami w katalogach z poprzednich lat oraz na naszych stronach www prosimy po wybraniu interesującej Państwa wycieczki o kontakt z biurem / telefoniczny lub mailowy /. Tego samego dnia otrzymacie Państwo - aktualną na dzień złożenia zapytania - cenę wycieczki.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności ale nie jesteśmy w stanie czasem 2 razy w danym miesiącu zmieniać ceny 300 ofert a każdą z nich w 5 przedziałach cenowych.

Partnerzy