Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK MG WYJAZDY GRUPOWE  |  kom. +48 501 295 530 | kom. +48 511 729 536​ |  Napisz do nas | RODO   

Kilka słów o nas

Print Friendly, PDF & Email

                  Już przed dwoma laty pisałam, iż nie można było wybrać gorszego okresu na debiut – nowego biura podróży niż luty 2020 roku – na miesiąc przed epidemią ale trudności tylko bardziej mnie zmobilizowały do ciężkiej pracy i wyrzeczeń. Przez lata najpierw przyglądałam się jak mój ojciec Józef Jonkowski prowadzi pierwszego BARTKA. Potem przyszedł czas na pracę w jego biurze a teraz na samodzielnie działanie własnego biura pod nazwą Biuro Podróży Bartek Magdalena Gudebska. Za kilka miesięcy – na przekór epidemii będziemy świętować – trzecią rocznicę powstania drugiego Bartka. Od wielu lat nosiliśmy się w ramach B.P. Bartek Józef Jonkowski z zamiarem rozdziału wycieczek szkolnych od imprez integracyjnych dla dorosłych ale aby było to możliwe należało powołać do życia nową firmę. Na razie oba biura będą istnieć i działać na rynku równolegle proponując dokładnie te same oferty za te same pieniądze, chodzi o to by Państwo jako nasi Klienci przywykli równoległego istnienia obu biur. Ze względu na finansowy EFEKT WOJNY W UKRAINIE dopiero od 1 stycznia 2024 roku / poprzednie przesunięcie daty spowodowała epidemia/ chcemy dokonać rozdziału, jedno z biur przejmie wycieczki szkolne i dzieci a drugie imprezy integracyjne i dorosłych. Przypominam, że moje biuro to zupełnie oddzielna firma, posiadająca wszystkie zabezpieczenia prawne i ubezpieczeniowe.

                  Podjęcie przez nas tych decyzji odnośnie stworzenia nowego biura i podziału było konieczne ponieważ coraz częściej pomimo wyraźnego opisu część naszych Klientów myliła oferty dla dzieci z ofertami dla dorosłych, co doprowadzało do niepotrzebnych nieporozumień. Natomiast gwarantujemy, że oba biura łączy dostęp do naszego 30 letniego, rodzinnego doświadczenia w organizacji turystyki, tych samych sprawdzonych pilotów, przewodników, autokarów, busów, pensjonatów i hoteli.

Chciałabym napisać: …Po raz kolejny mam przyjemność oddać w Wasze ręce katalog – Wycieczki szkolne 2023. … Ale niestety ciągła zmian cen w całej gospodarce doprowadziła do konieczności wprowadzenia kilku zmian:

 • Od 1 września 2022 nie drukujemy więcej grubych 150 stronicowych katalogów w formie papierowej -      / oszczędzamy lasy !!! /
 • Katalogi zastępujemy teczkami ofertowymi, które będą zawierać nasze najnowsze oferty, oczywiście będą dalej trafiać do pokoi nauczycielskich i sekretariatów dyrektorów szkół.
 • Natomiast pełna treść katalogów będzie do wglądu na naszej stronie internetowej www.biurobartek.eu
 • Niestety kwestia ciągłych zmian cen w gospodarce i rosnąca inflacja doprowadziła do tego, że fizycznie nie możemy dokonywać 2 razy w danym miesiącu zmian cen 300 wycieczek w 5 przedziałach cenowych – DLATEGO REZYGNUJEMY DO ODWOŁANIA Z PODAWANIA CEN W KATALOGACH, aby uniknąć nieporozumień w tym zakresie – przypominamy, że wiele biur podróży zrobiło to już wcześniej przed nami
 • Aby poznać aktualną cenę wybranej wycieczki wystarczy do nas zadzwonić lub napisać
 • Ostatnia zmiana dotyczy zmian przedziałów ilościowych osób w konkretnej grupie upoważnionej do danej ceny – to z kolei jest efekt głównie podwyżki cen paliw.

 

NOWE PRZEDZIAŁY ILOŚCIOWE UPOWAŻNIAJĄCE DO PRZEDZIAŁÓW CENOWYCH – dla grup w ramach turystyki młodzieżowej, wycieczek szkolnych itd.:

 • 18-20 os. płatnych + 1/2 os opieki 100% rabatu,
 • 21-29 os. płatnych + 2 os opieki 100% rabatu, 
 • 30-39 os. płatnych + 3 os opieki 100% rabatu, 
 • 40-53 os. płatnych + 4/5 os opieki 100% rabatu, 
 • 54-64 os. płatnych + 5/6 os opieki 100% rabatu, 

 

 • Przypominamy, że 1 osoba opieki z rabatem 100% przysługuje w ramach wycieczek szkolnych na każde pełne 10 dzieci płatnych
 • Natomiast przy zielonych szkołach 1 osoba opieki ze 100% rabatem przysługuje na każde pełne 15 dzieci płatnych
 • UWAGA - dalej będziemy obsługiwać grupy mniejsze od 18 i większe od 64 osób ale dla tych grup będziemy przygotowywać indywidualne kalkulacje.
 • Jednak - Najniższą cenę zawsze będzie mieć grupa od 40-53 os. płatnych plus od 4-5 osób opieki 100% rabatu oraz wielokrotność tej grupy np. 80-106 os płatnych

Wszystkie informacje zawarte w aktualnych katalogach, materiałach ulotnych, korespondencji mailowej oraz na stronach internetowych     B. P. Bartek Magdalena Gudebska do chwili podpisania umowy z Podróżnym - Klientem są jedynie przekazaniem mu zaproszenia, zapoznania się z propozycjami wyjazdowymi biura. I do chwili zawarcia umowy nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Zawarcie umowy następuje dopiero po zapoznaniu się Podróżnego - Klienta z ofertą przygotowaną dla niego w oparciu o  materiały wskazane powyżej i realne koszty w chwili podpisania umowy/zgłoszenia uczestnictwa (w imieniu własnym i pozostałych uczestników).

Partnerzy