Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK MG WYJAZDY GRUPOWE  |  kom. +48 501 295 530 | kom. +48 511 729 536​ |  Napisz do nas | RODO   

AKTUALNE KONKURSY

Szanowni Państwo

Ze względu na obecną sytuację społeczno-gospodarczą kraju i zmieniające się koszty poszczególnych składowych każdej imprezy turystycznej nie jesteśmy w stanie podawać na stronach internetowych czy w katalogach cen danej wycieczki aktualnej na cały najbliższy rok. Ponadto cena paliwa i wszystkich usług przewozowych tak mocno wzrosła, że zostaliśmy zmuszeni również do zweryfikowania wielkości i ilości przedziałów ilościowych w danej grupie, które mają bezpośredni wpływ na wielkość ceny usługi turystycznej. Specyfikacja nowych grup znajduje się bezpośrednio pod każdą z ofert turystycznych. Aby uniknąć nieporozumień związanych z różnymi cenami w katalogach z poprzednich lat oraz na naszych stronach www prosimy po wybraniu interesującej Państwa wycieczki o kontakt z biurem / telefoniczny lub mailowy /. Tego samego dnia otrzymacie Państwo - aktualną na dzień złożenia zapytania - cenę wycieczki.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności ale nie jesteśmy w stanie czasem 2 razy w danym miesiącu zmieniać ceny 300 ofert a każdą z nich w 5 przedziałach cenowych.

Print Friendly, PDF & Email
Nowość

W dniach 21-23.09.2022 w ramach wycieczki szkolnej do Wrocławia klasa IV d z LO im M.Kopernika w Bielsku-Białej wzięła udział w naszym konkursie fotograficznym " Wrocław w obiektywie". Nie mieliśmy problemu z ustaleniem zwycięzcy ponieważ zgłosiła się ze swoimi pracami tylko 1 uczestniczka - tym samym wygrała nagrodę główną - album fotograficzny. Niniejszym ogłaszamy, że wygrała Oliwia Kowalska przesyłając nam 58 swoich zdjęć.

Gratulujemy i pozdrawiamy serdecznie

Galeria: 

Partnerzy